Opis inwestycji


OSIEDLE Łąkowe Zacisze

Nasza nowa inwestycja to nowoczesne lokale, znane z osiedla "Zielony Zakątek", położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Łąkowej 15 w Łomiankach. Zamknięte i oświetlone osiedle z w pełni zautomatyzowaną bramą wjazdową da Państwu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zakończenie inwestycji planowane jest na III kwartał 2020 roku .

Osiedle „Łąkowe Zacisze” zlokalizowane jest w centralnej części Łomianek przy ul. Łąkowej 15, z bardzo dobrym dostępem do ulicy Warszawskiej. Około 300 metrów od inwestycji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej z autobusami jeżdżącym do przystanku Metra Młociny. Mimo bliskości pełnej infrastruktury miejskiej, osiedle jest ciche i spokojne. W promieniu 500 metrów znajdują się liczne sklepy, lokale usługowe oraz lokale gastronomiczne.

 

Cała inwestycja liczy 14 MIESZKAŃ BEZCZYNSZOWYCH w cenach rozpoczynających się od 5390 zł/m2. W ofercie posiadamy 7 mieszkań parterowych 55,96 m2 z własnymi ogródkami o powierzchni zaczynającej się od 60 m2 oraz 7 mieszkań piętrowych 74,00 m2 z dużymi 33 m2 poddaszami nieużytkowymi oraz balkonami. Każdy lokal posiada ODDZIELNE WEJŚCIE oraz dostęp do WSZYSTKICH MEDIÓW MIEJSKICH (woda, kanalizacja, prąd, gaz oraz światłowód).  Dodatkowo każdy lokal posiada W CENIE DWA MIEJSCA POSTOJOWE, usytuowane na terenie osiedla. Bezpośrednio do inwestycji prowadzi droga asfaltowa.

 

To wszystko powoduje, że jest to idealne miejsce dla Państwa. Wybrany projekt łączy w sobie idealne połączenie funkcjonalnego wnętrza z bardzo atrakcyjną nowoczesną architekturą. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym mieszkania gwarantują wysoki komfort życia, niezbędną wygodę oraz intymność.

 

Galeria

Wykończenie

TECHNOLOGIA BUDOWY:

Płyta fundamentowa żelbetowa, ściany ceramiczne „Porotherm”, stropy monolityczne żelbetowe, pokrycie dachu blachą trapezową.

INFRASTRUKTURA ZEWNĘTRZNA W ZAKRESIE:

Przyłącze elektryczne, przyłącze gazowe, przyłącze do wody miejskiej, przyłącze do kanalizacji miejskiej, w przypadku mieszkań parterowych - ogrodzenie działki.

 

WYKOŃCZENIE BUDYNKU WEWNĄTRZ W ZAKRESIE:

Instalacje elektryczne i alarmowe, instalacje hydrauliczne i centralnego ogrzewania, tynki gipsowe, izolacje i szlichty.

LOKAL WYKOŃCZONY DO STANU DEWELOPERSKIEGO


Energooszczędne budownictwo: budynek wybudowany przy zastosowaniu nowoczesnych technologii obniżających współczynnik przenikania ciepła oraz zapotrzebowanie na energię: ściany Porotherm 25cm , izolacja styropian 20 cm, okna trzyszybowe. Dach ocieplony pianą natryskową ok. 17 cm.

PAKIET STANDARD + energooszczędny, dwufunkcyjny piec kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania, grzejniki, parapety wewnętrzne z konglomeratu.

Cennik i dostępność

Numer lokalu Metraż Ogródek Strych Cena Status
1A 56 m² około 231 m² - - Sprzedane
1B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane
2A 56 m² około 60 m² - - Sprzedane
2B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane
3A 56 m² około 60 m² - - Sprzedane
3B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane
4A 56 m² około 60 m² - - Sprzedane
4B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane
5A 56 m² około 60 m² - - Sprzedane
5B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane
6A 56 m² około 60 m - - Sprzedane
6B 74 m² - około 33 m² - Rezerwacja
7A 56 m² około 520 m² - - Sprzedane
7B 74 m² - około 33 m² - Sprzedane

Rzuty BUDYNKU

PARTERPIĘTRO


Inne inwestycje

DĘBOWY ZAKĄTEK
ETAP III

WIŚLANY
ZAKĄTEK

Joomla Extensions